Bestair

Easee Ready

Ole tulevikuks valmis

Ettevalmistatud laadimispunkt, mida on ülimalt lihtne tulevikus skaleerida, kui selleks vajadus tekib
Lihtne skaleeritavus
Miks valida Easee Ready?
  • Madalate kuludega ettevalmistatud laadimispunkt
  • Võimalik ühendada mitu laadimisjaama ühe toitekaabliga
  • Kuluefektiivne lahendus tulevikuks
  • Arendatud ja toodetud Norras
Hind
79

Ettevalmistatud laadimispunkt

Ühendatud ja programmeeritud Easee Ready' iga saate väga kuluefektiivselt ette valmistada parkimiskoha, mis on valmis tulevaseks elektriauto laadimiseks.

Lihtne paigaldada

Easee Ready abil saate ise valida, millal soovite laadimispunkti välja ehitada, lisades selleks laadimisroboti. Kui tekib vajadus laadimispunkt välja ehitada, siis tuleb Sul ainult tellida Easee Plug & Play laadimisrobot, mille paigaldamisega saab hakkama igaüks.

Plug & Play

Patenteeritud Easee Ready võimaldab paigaldada Easee Plug & Play laadimisroboti kõigest 15 sekundiga. Eraldi elektrikut selleks kutsuda pole vaja.
Paigalda laadimisrobot ise kõigest 15 sekundiga

Mõistame, et laadimisvajadused võivad aja jooksul muutuda, kui perre tekib rohkem elektriautosid. Seetõttu peaks ka laadimissüsteemi laiendamine olema lihtne ja odav. Kui oled paigaldanud omale Easee Ready, ei pea sa hiljem Easee Plug & Play  laadimisroboti paigaldamise eest lisatasu maksma. Juhiseid järgides saab igaüks kerge vaevaga laadimisroboti ja esikaane paigaldamisega hakkama. Kiire, turvaline ja lihtne.

Kas oled ostnud elektriauto või plaanid seda teha?

Meie Easee eksperdid aitavad leida just Sulle parima lahenduse koos paigaldusega. Helista +372 606 4350 või saada e-mail. Nõustame Sind ilma tasuta.
Tehniline info