Bestair
ÕHK-VESI SOOJUSPUMBA PAIGALDUSE HIND JA PAIGALDAMINE
Õhk-vesi soojuspumba paigaldus

Õhk-vesi soojuspump on üks soojuspumpade liigist, mis kogub soojusenergiat välisõhust ja suunab selle siseruumidesse vee kaudu.

Kvaliteetse õhk-vesi soojuspumba paigaldus – konsulteerige Bestairi ekspertidega, et tagada parimad lahendused seadme paigaldamiseks. Bestair pakub õhk-vesi soojuspumba paigaldust üle Eesti – vaata lähemalt!

Soojuspump koosneb nii välis- kui ka siseosast. Kõik soojuspumbad tuleb paigaldada koolitatud tehnikute poolt, et tagada sujuv ja riskivaba paigaldus ja hilisem ekspluatatsioon. Seadme mõlema osa paigaldamist pakuvad Bestairi tehnikud, et tagada asjatundlik soojuspumba paigaldus.

Bestair pakub ekspert konsultatsiooni ja õhk-vesi soojuspumba paigaldust kogu protsessi vältel ja iga uue projekti puhul lähenetakse personaalselt vastavalt hoone tüübile, võimalustele ja loomulikult kliendi soovidele.

Meie õhksoojuspumpade valikust leiate kõik uuemad ja kõrget kvaliteeti pakkuvad Panasonic õhk-vesi soojuspumbad.

Õhk-vesi soojuspumba paigalduse maksumus sõltub vajaminevate tööde mahust ja eelkõige paigaldatava süsteemi komplektsusest. Õhk-vesi soojuspumba komplektide paigalduse hinnad ilma käibemaksuta jäävad reeglina vahemikku 700 – 1300 eurot.

Tavapärane paigaldustöö sisaldab kõiki vajalikke töid ja materjale, mis on vajalikud selleks, et peale paigaldustööde lõppu oleks soojuspump koheselt kasutusvalmis. Kui soojuspumba paigaldus eeldab eritöid, siis nendest tuleb eelnevalt müüjat juba paigaldusele eelnenud objekti ülevaatusel teavitada ja eritööde mahus täpselt kokku leppida, et vältida võimalikke arusaamatusi paigaldustööde päeval.

Õhk-vesi soojuspumba välisosa paigaldatakse spetsiaalsele maapinnal asetsevale alusraamile või seinaraamile sõltuvalt kokkulepitud paigalduslahendusest. Raami ja soojuspumba välisosa vahele paigaldatakse vibratsioonipuksid, et maandada vibratsiooni levimise võimalikkust hoone seintesse (eelkõige on see võimalus juhtudel, kus välisosa paigaldatakse seinaraamile).

Seadmete paigaldusviis valitakse selliselt, et hiljem oleks võimalik ka teostada järelhooldust, mida on oluline teha igal aastal.

Bestair pakub asjatundlikku paigaldus- ja hooldusteenust üle Eesti.